تحلیل آماری پایان نامه - بانک دانش
بارگزار

09903636079

info[at]bankedanesh.ir

تحلیل آماری پایان نامه - بانک دانش

خانه > تحلیل آماری پایان نامه
۰
(۰)

 تحلیل آماری پایان نامه

تحلیل آماری پایان نامه یکی از مهمترین و دشوارترین فصول پایان نامه به حساب می آید. در این قسمت نتایج بدست آمده از کارهای میدانی، کتابخانه‌ای و آزمایشگاهی مورد بررسی قرار گرفته و در واقع  نشانگر تلاش‌های صورت گرفته توسط پژوهشگر است. معمولاً برای تحلیل آماری پایان نامه از نرم‌افزارهای تخصصی استفاده می‌شود. برای مثال در  رشته های علوم انسانی از نرم افزار SPSS بیشتر استفاده می‌شود.

پایه و اعتبار هر پژوهش علمی مبتنی بر تجزیه و تحلیل های آماری به کار گرفته شده در آن است. در حال حاضر تمامی اساتید و جامعه علمی به این نتیجه رسیده اند که نمی توان انتظار داشت که محقق یا دانشجو با گذراندن ۲ تا ۸ واحد درسی آمار، به تمامی روش های پیچیده آماری تسلط داشته باشد و خودش به تنهایی بتواند با انواع نرم افزار های آماری کار کرده و موضوعات آماری آن را نیز تجزیه و تحلیل نماید. به این منظور لازم است در انجام تحقیق و مقالات و پایان نامه های علمی، از اطلاعات و دانش تخصصی کارشناسان آماری استفاده گردد.

تیم پژوهشی بانک دانش هدف اصلیش افزایش کیفیت پژوهش ها و تحقیقات علمی می باشد . به این منظور، این مرکز جهت ارائه مشاوره  و نگارش فصل چهارم و تجزیه و تحلیل مناسب  تیمی متخصص از کارشناسان مختلف آماری را گردهم آورده است. و آمادگی خود را در قبال انجام تحلیل های آماری تحقیقات مختلف در اسرع وقت و با هزینه بسیار منصفانه و مناسب اعلام می کند.

جهت سفارش می توانید با شماره ۰۹۹۰۳۶۳۶۰۷۹ تماس گرفته یا سفارش خود را در سایت ثبت کنید تا در اسرع وقت پیگیری ها انجام شود و نتیجه را به شما دوستان عزیز منتقل کنیم.

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیازها: ۰

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

Open chat