پایان نامه روانشناسی اسلامی - بانک دانش
بارگزار

09903636079

info[at]bankedanesh.ir

پایان نامه روانشناسی اسلامی - بانک دانش

خانه > پایان نامه روانشناسی اسلامی
۰
(۰)

 

 پایان نامه روانشناسی اسلامی

رشته روانشناسی به گرایش های: روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی، روانشناسی صنعتی سازمانی، روانشناسی تربیتی، روانشناسی کودکان استثنایی، روانشناسی سلامت، روانشناسی خانواده درمانی، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان و روانشناسی اسلامی تقسیم می شود

اکنون در اینجا به شرح مختصری از یکی از گرایش های  رشته های روانشناسی می پردازیم :

رشته روانشناسی اسلامی

علمی است که توانایی  کاربردی سازی  دستورات معرفتی اسلام ، دستورات رفتاری اسلام و دستورات اخلاقی اسلام را دارد  بطوری که انسان شدن، انسان بودن وانسان ماندن برای همه بشریت آسان و کاربردی و راهبردی شود .این علم نظریه ی  جدیدی  با قابلیت اسلام را به عنوان یک ایده ی نوین از نگاه تخصص  روانشناسی بررسی کرده وایده هایش را بکار می برد. به این معنی که این علم به  عملی ساختن کلام نقلی و کلام عقلی اسلام بصورت روزمره و مفید با روشهای کاربردی روانشناسی روز می پردازد .

تیم پژوهشی بانک دانش با همکاری تعداد زیادی از اساتید و فارغ التحصیلان رشته روانشناسی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره  در جهت انتخاب موضوع و انجام پایان نامه روانشناسی می پردازد . شما دانشجویان عزیز می توانید جهت  مشاوره و  درخواست سفارش انجام پایان نامه روانشناسی با شماره ۰۹۹۰۳۶۳۶۰۷۹ تماس حاصل فرمائید.

 

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیازها: ۰

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

Open chat