خدمات نوشتن پروپوزال و پایان نامه دانشجویی و ارائه مشاوره - بانک دانش
بارگزار

09903636079

info[at]bankedanesh.ir

خدمات نوشتن پروپوزال و پایان نامه دانشجویی و ارائه مشاوره - بانک دانش

خانه > پایان نامه > خدمات نوشتن پروپوزال و پایان نامه دانشجویی و ارائه مشاوره


فارغ از مقطع تحصیلی (کارشناسی ارشد یا دکترا) یکی از دغدغه‌های اغلب دانشجویان نوشتن پروپوزال و ارائه پایان نامه است. ارائه یک پایان نامه از شرایط و ملزومات فارغ  التحصیل شدن در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری است. یعنی دانشجو با توجه به رشته تحصیلی و تخصص خود، یک پژوهش را بر اساس یک موضوع خاص گردآوری، تهیه و ارائه می‌کند. سپس نوبت به دفاعیات دانشجو از موضوع پایان نامه خود می‌رسد. ارائه پایان نامه آخرین و مهمترین بخش تکمیل تحصیلات یک دانشجو است. اما همه‌ی دانشجویان نمی‌دانند که باید از کجا شروع کرده، چگونه تحقیق کنند و چگونه آن را به پایان ببرند. بانک دانش دارای مشاوران باتجربه و متخصص است که می‌تواند در نوشتن پروپوزال و پایان نامه شما دانشجویان عزیز را یاری رساند.

پایان نامه چیست؟

به طور کلی پایان نامه یک طرح پژوهشی مرتبط با رشته تحصیلی دانشجو است که باید توسط آن نوشته و ارائه شود. معمولا نوشتن آن برای دانشجو به دلیل جزییات و پیچیدگی‌های مختلف آن بسیار سخت و وقت‌گیر است.

در کل مراحل و روند یک پایان نامه از ابتدا تا انتها شامل موارد زیر است:

 • انتخاب و تعیین موضوع پایان نامه توسط دانشجو یا استاد
 • انتخاب استاد راهنما و مشاور
 • تکمیل فرم انتخاب موضوع پایان نامه و ارائه به مدیر گروه
 • نوشتن پروپوزال(طرح اولیه) و ارائه آن استاد و گروه تخصصی
 • تصویب و تایید پرپوزال در گروه تخصصی و ارسال به پژوهشکده دانشکده
 • نوشتن طرح پایان نامه
 • اعلام آمادگی دفاع دانشجو از پایان نامه خود
 • برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه و گرفتن نمره

انتخاب و تعیین موضوع پروپوزال و پایان نامه

به جرات می‌توان گفت که دشوارترین مرحله نوشتن یک پایان نامه، انتخاب موضوع مناسب برای آن است. اگر هنوز موضوعی را انتخاب نکرده‌اید یا انتخاب آن برای شما آسان نیست، مشاوران بانک دانش با مشاوره تخصصی و به روز خود می‌توانند در این خصوص به شما کمک کنند.

 جهت سفارش موضوعات به روز با ما در ارتباط باشید.


پروپوزال چیست و اهمیت نوشتن آن در پایان نامه

تهیه پورپوزال یعنی ارائه یک طرح پژوهشی اولیه است. ممکن است بنا به دلایلی نوشتن پروپوزال برای دانشجو میسر نباشد. همچنین ممکن است دانشجو نیاز به گرفتن مشاوره تخصصی از یک متخصص را داشته باشد. توجه داشته باشد که نوشتن پروپوزال برای پایان نامه یک کار بسیار تخصصی و تکنیکال است. هر اشتباهی در آن منجر به نتایج نامطلوب و شکست‌های بعدی در دفاع از پایان نامه خواهد شد. پس بهتر است که انجام این کار را به مشاوران و کارشناسان متخصص و کارآمد بسپارید. مشاوران و اساتید ما در بانک دانش با تکیه بر دانش به روز خود و با توجه به تجربه ۱۰ سال کار در این حوزه، می‌توانند پروپوزال شما را به بهترین شکل تهیه کنند.

مراحل نوشتن پروپوزال چیست؟

به دلیل اینکه نوشتن پروپوزال بسیار با اهمیت است، باید در نوشتن آن دقت بالای به خرج داد. مشاوران و متخصصین بانک دانش برای نوشتن یک پروپوزال موفق موارد زیر را انجام می‌دهد:

 • ارائه مشاوره تخصصی به دانشجو و سپس انتخاب چند کلیدواژه تخصصی و به روز برای آن
 • دانشجو کلیدواژه‌های تخصصی و به روز را به استاد خود ارائه می‌دهد، سپس از استاد خود برای یک کلیدواژه تایید می‌گیرد.
 • تیم بانک دانش اقدام به تهیه و ارائه پروپوزال (طرح پژوهشی اولیه) برای کلیدواژه تایید شده می‌کند.
 • ارائه پروپوزال تهیه شده توسط دانشجو به استاد خود و گرفتن تایید آن

در انتخاب موضوع پروپوزال چه مواردی باید رعایت شود؟

موضوع پروپوزال پایان نامه باید یک جمله کامل، شفاف و مرتبط با مورد تحقیق و هدف آن باشد. همچنین باید جذاب باشد تا مخاطب را مجاب به خواندن آن کند. بکارگیری موارد زیر برای انتخاب یک موضوع مناسب برای پایان نامه ضروری است:

 • موضوع باید بروی یک تحقیق خاص محدود شده باشد.
 • موضوع هدف کلی پایان نامه را مشخص می‌کند.
 • به یک نتیجه یا نتیجه‌گیری ختم می‌شود.
 • موضوع باید در مقدمه بیان شود و معمولا در انتهای پاراگراف اول بیان می‌شود.
 • همیشه موضع بگیرید و بحث بیشتر را توجیه کنید.


خدمات بانک دانش در خصوص نوشتن پروپوزال و پایان نامه

ارایه مشاوره تخصصی و به روز

چنانچه در نگارش پایان نامه خود دچار هرگونه مشکل هستید. از شما دعوت می‌کنیم تا از مشاوره و پیشنهادات مشاوران و کارگروه تخصصی بانک دانش استفاده کنید. سالها تجربه و فعالیت صادقانه ما در این حوزه قطعا اطمینان بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد. به شما اطمینان می‌دهیم که یک تصمیم عالی و موفقیت آمیز را با مشورت گرفتن از مشاوران خبره و دلسوز ما خواهید گرفت.

بانک دانش تهیه پروپوزال و پایان نامه را در چه رشته‌های انجام می‌دهد؟

اکنون ما پس از کسب تجربه که نتیجه سال ها کار تخصصی در این حوزه است، دارای یک تیم متخصص و خبره نوشتن پروپوزال و پایان نامه هستیم. خدمات نوشتن پروپوزال و پایان نامه بانک دانش در رشته‌های مهندسی صنایع، روانشناسی، حقوق، ادبیات، الهیات و…. ارائه می‌شود. ما به خوبی تمام مشکلات و معضلات موجود در راه نوشتن پایان نامه را می‌شناسیم. از شروع انتخاب موضوع تا دفاع از پایان نامه در کنار شما هستیم.


جهت سفارش پروپوزال و پایان نامه با ما در ارتباط باشید.

 

چرا از خدمات بانک دانش استفاده کنیم؟

چه چیزی بانک دانش را خاص کرده و چرا برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه خود باید به به بانک دانش رجوع کنیم؟ موارد زیر پاسخ به این سوال است:

تجربه و مهارت بالا

تیم بانک دانش بسیار پرتجربه و با سابقه است. تیم ما بالای ۱۰۰۰ پایان نامه را به دفاع رسانده است. ۱۰ سال سابقه کاری بانک دانش باعث می‌شود تا تجربه و مهارت کافی را در نوشتن پروپوزال و پایان نامه کسب کنیم.

دریافت دستمزد به صورت اقساطی

بانک دانش هزینه‌ها را به صورت قسطی دریافت می‌کند و این یعنی فشار اقتصادی کمتر بر روی دانشجو. دانشجو به ازای هر کاری که انجام می‌شود هزینه آن را پرداخت می‌کند و نیاز نیست در اول کار مبلغ زیادی را پرداخت کند.

ارائه خدمات پشتیبانی کامل

بانک دانش خدمات پشتیبانی از پروپوزال و طرح پایان نامه را ارائه می‌دهد و در تمام مراحل در کنار شما خواهد بود. همچنین اگر نیاز به اصلاحیه و رفع ایرادات وجود داشته باشد، ما آنرا را انجام می‌دهیم. هدف ما در بانک دانش این است که پایان نامه شما را با موفقیت به دفاع برسانیم.

Open chat