پایان نامه مدیریت دانش - بانک دانش
بارگزار

09903636079

info[at]bankedanesh.ir

پایان نامه مدیریت دانش - بانک دانش

خانه > پایان نامه مدیریت دانش
۰
(۰)

 

پایان نامه مدیریت دانش

مدیریت دانش، مدیریت دانایی یا مدیریت اندوخته‌های علمی:

يكي از تعريف های مدیریت دانش : از آن به عنوان عمل مديريت ي  ياد مي كند كه  سرمايه فكري يك سازمان را به كار مي گيرد تا آنرا قادر سازد رسالت و ماموريت خود را تحقق بخشند در تعريف ديگر، متعلق به رشته مديريت ، مديريت دانش  تلاش استراتژيكي سازمان دانسته شده كه سعي مي كند از راه كنترل و استفاده از  دارايي هاي فكري كه در نزد كاركنان و پشتيبان سازمان وجود دارد، در رقابت به برتري دست يابند . به دست آوردن ، ذخيره كردن و توزيع دانش  مديريت دانش  موجب مي شود كه كاركنان سازمان هوشمند تر كار كنند ، از دوباره كاري بكاهند، و در نهايت توليدات و خدمات خلاقانه تری توليد كنند كه نياز مشتريان را بهتر بر آورند . از تعاريف بالا ، نكات زير را مي توان استنباط كرد: نخست آنكه مديريت دانش چيزي است كه در محيط سازماني رخ مي دهد؛ دوم آنكه مواد كار آن  دانش سازماني  يا  سرمايه فكري  يا  دارايي فكري است.

به بیانی دیگر، مدیریت دانش، مدیریت صریح و سیستماتیک دانش حیاتی و فرایندهای مربوط به ایجاد، سازماندهی، انتشار و استفاده و اکتشاف دانش است.
در قسمت انجام پایان نامه های رشته مدیریت دانش دانش آموخته باید علاوه بر مسلط بودن بر دانسته های علمی رشته اش به نرم افزارهای تخصصی رشته خود نیز واقف باشد که در این رشته آشنایی با نرم افزار spss یکی از باید های این رشته می باشد .

تیم پژوهشی بانک دانش با بهره گیری از تیمی مجرب آمادگی ارائه هر نوع خدماتی اعم از نگارش پروپوزال ،پایان نامه، پروژه، مقاله و… در این رشته را دارد، شما دانشجویان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش پروژه خود می توانید با شماره ۰۹۹۰۳۶۳۶۰۷۹ تماس حاصل فرمائید.

 

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیازها: ۰

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

Open chat