پایان نامه رشته محیط زیست - بانک دانش
بارگزار

09903636079

info[at]bankedanesh.ir

پایان نامه رشته محیط زیست - بانک دانش

خانه > پایان نامه رشته محیط زیست
۰
(۰)

پایان نامه رشته محیط زیست

رشته‌‌ی محیط ‌زیست یکی از رشته ‌های تخصصی علوم منابع ‌طبیعی است و یک رشته چندبخشی یا بین‌رشته‌ای است که آمیخته‌ای از علوم اکولوژی، بیولوژی، فیزیک، شیمی و جغرافیا می‌باشد. این گرایش تلاش می کند تا بین محیط انسان یا محیط شهری و محیط فراشهری مثل مرتع، جنگل و … پل بزند تا بشر با استفاده از دانش روزافزون خود به نحوی عمل کند که با نیازها و امیدهایش هماهنگی بیشتری داشته باشد و در نهایت زندگی بهتری رابرای خود و آیندگان فراهم سازد. همچنین تلاش می‌کند تا با ارائه دانش و آگاهی‌های لازم درباره اکولوژی حیات وحش، اکولوژی دریاها، نحوه آلودگی محیط زیست، نحوه طراحی پارک های ملی و جنگلی و … به حمایت و حفاظت از محیط زیست و حل مشکلات زیست محیطی بپردازد. در کشور ما محیط زیست در مقطع کارشناسی یکی از گرایش‌های مهندسی منابع طبیعی است و در آن بیشتر به اکوسیستم‌های طبیعی پرداخته می‌شود. این رشته در مقطع کارشناسی ارشد شامل سه گرایش آلودگی‌های محیط‌زیست، مدیریت و حفاظت تنوع‌زیستی و ارزیابی و آمایش سرزمین است.

گروه پژوهشی بانک دانش پایان‌نامه و پروپوزال و پژوهش‌های دانشگاهی در رشته محیط‌زیست و گرایش ارزیابی-آمایش سرزمین را از صفر تا صد انجام می دهد. ما با نهایت حساسیت و دقت موضوعات پیشنهادی را در اختیار شما گذاشته و شما با مشورت استاد راهنما و مشاور خود موضوعات را بررسی کرده و انتخاب می‌کنید. بعد از انتخاب موضوع ما شما کار نوشتن پروپوزال را شروع می‌کنیم و بعد از انجام اصلاحات استاد راهنما و مشاور شما و تایید کار، در نهایت نوشتن پایان‌نامه آغاز شده و تا انتهای کار ما همراه شما هستیم. کارهای کلاسی و پژوهش‌های کلاسی شما نیز با بالاترین کیفیت انجام می‌شود.

تسلط به تکنیک‌های تصمیم‌گیری چندمعیاره، تکنیک‌های تحلیل و طراحی پرسشنامه، توسعه‌پایدار، مکان‌یابی و همچنین تسلط به نرم‌افزار‌های Word، Excel، power point، InVEST، ArcMap، Envi، Mega،DNAsp ، Vortex، Genepop، IDRISI  و…. از ویژگی های همکاران گروه پژوهشی بانک دانش در رشته محیطط زیست است.

مزایا و برتری :

-انجام پژوهش‌های شما توسط تیم مجرب دانشجویان دانشگاه تهران

– همراهی دانشجو تا زمان انجام اصلاحات استاد راهنما و دفاع

-پاسخگویی و پشتیبانی آنلاین تا مرحله پایانی

-ویرایش دستوری پایان‌نامه، رفرنس‌دهی، فهرست‌بندی و…

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیازها: ۰

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

Open chat