پایان نامه رشته روانسنجی - بانک دانش
بارگزار

09903636079

info[at]bankedanesh.ir

پایان نامه رشته روانسنجی - بانک دانش

خانه > پایان نامه رشته روانسنجی
۰
(۰)

 انجام پایان نامه رشته روانسنجی

رشته روانشناسی به گرایش های: روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی، روانشناسی صنعتی سازمانی، روانشناسی تربیتی، روانشناسی کودکان استثنایی، روانشناسی سلامت، روانشناسی خانواده درمانی، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان و روانشناسی اسلامی تقسیم می شود

اکنون در اینجا به شرح مختصری از یکی از گرایش های  رشته های روانشناسی می پردازیم :

رشته روانسنجی

در این زیر شاخه از رشته روانشناسی به تحقیق درباره ی اندازه گیری، تهیه آزمون ها و تعیین روایی و کاربرد آنها پرداخته می شود. این رشته عمدتا با آمار، شیوه های سنجش در آموزش و پرورش و یادگیری و ارزیابی های روانشناختی از طریق آزمون های روانی و شیوه های گزینش در ارتباط است. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد این رشته می توانند به کار سنجش هوش، اجرای آزمون های روانی-تشخیصی، عقب ماندگی ذهنی، آسیب های مغزی ، ویژگی های شخصیتی، سازمان سنجش ،ارزیابی آموزش و پرورش، و داده پردازی مشغول گردند.

تیم پژوهشی بانک دانش  با همکاری تعداد زیادی از اساتید و فارغ التحصیلان رشته روانشناسی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه روانشناسی می پردازد . شما دانشجویان عزیز می توانید جهت  مشاوره و  درخواست سفارش انجام پایان نامه روانشناسی با شماره ۰۹۹۰۳۶۳۶۰۷۹ تماس حاصل فرمائید.

 

 

 

 

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیازها: ۰

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

Open chat