مبانی نظری اقتصاد مقاومتی - بانک دانش
بارگزار

09903636079

info[at]bankedanesh.ir

مبانی نظری اقتصاد مقاومتی - بانک دانش

خانه > مبانی نظری اقتصاد مقاومتی
۰
(۰)

مبانی نظری اقتصاد مقاومتی

در سال های اخیر  با افزایش  یافتن تحریم ها واژه ی  «اقتصاد مقاومتی» به ادبیات اقتصادی کشور اضافه شده است  و با توجه  به شرایط اقتصادی کشورمان مورد بحث قرار گرفته است.

واژه اقتصاد مقاومتی  را  اولین بار مقام معظم رهبری  در دیدار با کارآفرینان در سال ۱۳۸۹ مطرح فرمودند. رهبر معظم انقلاب «اقتصاد مقاومتی» را معنا و مفهومی از کارآفرینی معرفی و برای نیاز اساسی کشور به کارآفرینی نیز دو دلیل «فشار اقتصادی دشمنان» و «آمادگی کشور برایی جهش» را معرفی نمودند

اقتصاد مقاومتی در همین مدت زمان کم، تعاریف متعددی در تمامی جنبه ها داشته است . با توجه به اهمیت اقتصاد مقاومتی در سال های اخیر این متغیر به بخشی از عنوان اصلی  پایان نامه های دانشگاهی اضافه گردیده و مورد اهمیت تعداد زیادی از دانشجویان قرار گرفته است . در هر پایان نامه اصلی ترین بخش مربوط به ارائه مبانی نظری متغیرهای هر موضوع می باشد .نگارش فصل دوم (مبانی نظری) پایان نامه در تمامی رشته ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، در بخش مبانی نظری مفاهیم اصلی و بنیادی مربوط به پژوهش خود را مشخص نموده و با بهره‌گیری از آثار و نوشته‌های اندیشمندان و نویسندگان مختلف و حتماً با استناد و با رعایت نظمی معقول، به توصیف و تشریح این مفاهیم در چارچوب علمی می‌پردازید.

به همین دلیل تهیه و نگارش آن نیاز به  صرف وقت زیاد و کار بیشتری دارد. از این رو تیم پژوهشی بانک دانش آماده­ ارائه مبانی نظری اقتصاد مقاومتی به صورت کامل می باشد. شما دانشجویان عزیز می­ توانید جهت تهیه فایل کامل مبانی نظری اقتصاد مقاومتی با شماره ۰۹۹۰۳۶۳۶۰۷۹ تماس حاصل فرمایید و یا سفارش خود را در سایت ثبت کنید. در اسرع وقت سفارش شما بررسی خواهد شد .

 

 

 

 

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیازها: ۰

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

Open chat