طراحی پرسشنامه - بانک دانش
بارگزار

09903636079

info[at]bankedanesh.ir

طراحی پرسشنامه - بانک دانش

خانه > طراحی پرسشنامه
۰
(۰)

 

طراحی پرسشنامه

پروپوزال روانشناسی طراحی پرسشنامهدر زمان نگارش پایان نامه نباید گنجاندن پرسش‌های مناسب نظرسنجی در اثر پژوهشی خود را فراموش کنید، چرا که این پرسشنامه یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا داده‌ها و اطلاعات مورد نیاز در پژوهش‌تان را ثبت و گردآوری کنید. در عین حال، تدوین پرسشنامه موضوعی نیست که بتوان با کم کاری و بی‌توجهی از کنار آن گذشت؛ همواره به خاطر داشته باشید که سودمندی پرسشنامه‌ی نظرسنجی است که کیفیت نتایج را تعیین می‌کند و صرفاً داشتن یک پرسشنامه ، تضمین کننده دستاوردی موفقیت‌آمیز نیست. اگر در زمینه نحوه نگارش پرسشنامه تجربه کافی ندارید، می‌توانید از خدمات موسسه بانک دانش  در این زمنیه کمک بگیرید. بررسی کردن پرسشنامه تهیه شده برای انجام تحقیق یک مرحله مهم در طراحی پرسشنامه است. این بررسی می تواند بر روی کل پرسشنامه یا فقط یک بخش از آن انجام شود. بررسی کردن پرسشنامه تهیه شده برای انجام تحقیق یک مرحله مهم در طراحی پرسشنامه است. انجام این کار به پیدا کردن کلمات ضعیف یا عدم مرتب بودن سوالات و هم چنین شناسایی خطاهای موجود در ساختار و دستورالعمل پرسشنامه برای تعیین مشکلات مربوط به عدم توانایی یا عدم تمایل پاسخ دهنده در ارتباط با پاسخگویی به سوالات، و پیشنهاد گروه های پاسخ اضافی که می تواند از قبل در پرسشنامه کد گذاری شود، کمک می کند و مسائل مربوط به طول مدت مصاحبه و مشکلات امتناع افراد شرکت کننده در تحقیق نسبت به پاسخگویی به سوالات را مشخص می کند. این بررسی می تواند بر روی کل پرسشنامه یا فقط یک بخش از آن انجام شود. به هر حال بررسی کامل پرسشنامه در برخی مواقع خاص برای انجام تحقیق لازم و ضروری است.

تخصص تیم پژوهشی بانک دانش  انجام انواع  پرسشنامه و نظرسنجی‌های را شامل می‌شود از جمله:

پرسشنامه های پژوهشی، مقایسه زوجی، رضایت مشتری، مدیریت دانش، بازاریابی، روان سنجی، رضایت شغلی، طراحی صنعتی و ….

اعضاء گروه حرفه‌ای ما متشکل از کارشناس‌های آمار مجرب، پژوهشگران رشته روانسنجی مقطع دکتری و دیگر متخصصین پژوهشی هستند که در طراحی انواع نظرسنجی های تخصصی مشارکت خواهند کرد. خدمات ما از بررسی مؤثر و نقد سازنده‌ی پرسشنامه‌ی تهیه شده توسط مشتری تا طراحی مطالعاتی تمام عیار و نگارش پرسشنامه از ابتدا تا انتها را دربرمی‌گیرند.

ما در تیم پژوهشی بانک دانش  با پشتوانه تجربه فراوان و بهره‌گیری از متخصصین کارآزموده و بر اساس اصول انجام روانسنجی علمی پرسشنامه‌هایی را در کمال مهارت تدوین می‌کنیم که قابل فهم هستند، به دقت تنظیم شده اند و به منظور نظر سنجی موثر از پارامتر های  صحت اندازه‌گیری برخوردار هستند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت کمک  و مشاوره با شماره تماس ۰۹۹۰۳۶۳۶۰۷۹ تماس حاصل فرمائید و یا سفارش خود را در سایت ثبت کرده در اسرع وقت سفارش شما بررسی شده و نتیجه به شما عزیزان اعلام خواهد شد.

برای انجام کلیه پروژه های دانشجویی از جمله پایان نامه مدیریت پایان نامه روانشناسی پروپوزال مدیریت و ….. با ما در تماس باشید.

 

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیازها: ۰

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

Open chat