بارگزار

09903636079

info@bankedanesh.ir

روانشناسی - بانک دانش

خانه > روانشناسی

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

فعالیت های تیم پژوهشی بانک دانش در زمینه رشته روانشناسی

 دپارتمان روانشناسی متشکل از اساتید دارای مدرک دکتری در تیم پژوهشی بانک دانش است که در حیطه های ارائه موضوعات تخصصی و به روز برای پایان نامه های کارشناسی ارشد، نگارش پروپوزال در رشته های مختلف روانشناسی ، نگارش پایان نامه های ارشد با کیفیت برتر، انجام تحلیل های آماری فصل چهارم، آماده ارائه خدمات به دانشجویان است. این دپارتمان برای ارائه خدمات خود در امر تدوین و نگارش پایان نامه و پروپوزال از فارغ التحصیلان و نخبگان دوره های دکتری استفاده می کند. حمایت مداوم از دانشجویان تا مرحله دفاع از پایان نامه،نگارش پروپوزال و پایان نامه بدون توسل به کپی پیست، بهره گرفتن از منابع انگلیسی جدید در نگارش پایان نامه، پروپوزال و مقاله، حمایت مستمر از دانشجویان در فرآیند انجام پروژه، تعهد به انجام تمام اصلاحات تا مرحله تایید یا تصویب پایان نامه از ویژگی های برجسته دپارتمان روانشناسی و مشاوره می باشد. در این دپارتمان گروه های مختلفی وجود دارد که در کلیه گرایش های روانشناسی و مشاوره خدمات ارائه می دهند. لازم به ذکر است که یکی از بخش های مهم پایان نامه ها و مقالات در رشته های روانشناسی قسمت تجزیه و تحلیل داده ها می باشد که نیاز به مشاورهای متخصص در این زمینه جهت انتخاب روش آماری صحیح برای تجزیه و تحلیل داده ها دارد. دپارتمان روانشناسی و مشاوره از متخصصان آمار در هر دو حیطه پارامتریک و ناپارامتریک برای ارائه مشاوره به دانشجویان جهت انتخاب روش های صحیح آماری استفاده می کند.

زمینه های انجام پایان نامه در رشته روانشناسی

  • روانشناسی بالینی
  • روانشناسی عمومی
  • روانشناسی شخصیت
  • روانشناسی صنعتی و سازمانی
  • روانشناسی مثبت گرا
  • علوم تربیتی
  • روانسنجی
  • طراحی پرسشنامه

تیم پژوهشی بانک دانش با انجام تعداد بسیار بالایی  پایان نامه روانشناسی و علوم تربیتی در این زمینه تخصص کافی برای مشاوره و انجام پایان نامه های دانشجویان گرامی را دارد.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و هرگونه کمکی در جهت نگارش پایان نامه با شماره تماس ۰۹۹۰۳۶۳۶۰۷۹ تماس حاصل فرمائید و یا سفارش خود را در سایت ثبت کرده در اسرع وقت سفارش شما بررسی شده و نتیجه به شما عزیزان اعلام خواهد شد.

[/av_textblock]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]
01
[/av_textblock]

[av_button_big label=’جهت سفارش پروژه کلیک کنید’ description_pos=’below’ link=’page,707′ link_target=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ custom_font=’#020202′ color=’green’ custom_bg=’#444444′ color_hover=’green’ custom_bg_hover=’#444444′][/av_button_big]