نگارش پایان نامه و پروپوزال رشته تکنولوژی آموزشی - بانک دانش
بارگزار

09903636079

info[at]bankedanesh.ir

نگارش پایان نامه و پروپوزال رشته تکنولوژی آموزشی - بانک دانش

خانه > تکنولوژی آموزشی
۰
(۰)

 

نگارش پایان نامه در رشته تکنولوژی آموزشی

دپارتمان علوم تربیتی از بدو تاسیس در تیم پژوهشی بانک دانش یکی از پر متقاضی ترین دپارتمانها بوده است. برای شناخت بهتر از اعضای این دپارتمان باید بگوییم که این اعضاء دارای مدرک دکتری از دانشگاه های سراسری در رشته های  مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، تحقیقات آموزشی برنامه ریزی درسی، فلسفه تعلیم و تربیت ، آموزش و بهسازي منابع انساني، تکنولوژی آموزشی، آموزش بزرگسالان و مدیریت آموزش عالی است.  از مهارت های اصلی این اعضا می توان به سابقه بالا در نگارش پایان نامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد  در رشته های مختلف علوم تربیتی اشاره کرد.

رشته تکنولوژی آموزشی در چند سال اخیر بسیار در کشور ما مورد توجه قرار گرفته است. تکنولوژی آموزشی به طور کلی وظیفه طراحی، اجرا و ارزیابی سیستم آموزشی در هر کشور را بر عهده دارد و هدف از اجرای پروژه های تکنولوژی آموزشی این است که معلمان عملکرد بهتری در تدریس داشته باشند و همچنین مسئولان و مدیران آموزشی مورد ارزیابی قرار گیرند. یکی از خدمات تیم پژوهشی بانک دانش، انجام پروژه های مربوط به رشته تکنولوژی آموزشی است. بانک دانش با تکیه بر دانش، تجربه و پشتیبانی قدرتمند در سال های اخیر تبدیل به یکی از بهترین گزینه های موجود برای انجام پروژه های دانشجویی در حوزه تکنولوژی آموزشی شده است. در ادامه این مقاله، خدمات منحصر به فرد تیم پژوهشی بانک دانش در حوزه تکنولوژی آموزشی را به صورت مختصر به شما معرفی می کنیم.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروژه ها و روال کار پایان نامه با شماره ۰۹۹۰۳۶۳۶۰۷۹ تماس بگیرید.

 

به طور کلی، خدمات سایت ما در حوزه تکنولوژی آموزشی به چند دسته زیر تقسیم می شود که در مورد هر یک مختصری توضیح می دهیم تا بیشتر با شیوه و فرآیند کار ما آشنا شوید.

نگارش پایان نامه

انجام پایان نامه در رشته تکنولوژی آموزشی علاوه بر دانش، نیاز به تجربه دارد. اگر برای بار اول قصد نوشتن پایان نامه در این رشته را دارید، دو راه پیش رو دارید. راه اول این است که پایان نامه خود را به صورت کامل به تیم پژوهشی بانک دانش بسپارید تا با بهترین کیفیت، در بهترین زمان و با بهترین قیمت آن را به صورت تضمینی برای شما انجام دهد. راه دوم این است که به صورت رایگان از ما مشاوره دریافت کنید. برای این کار می توانید با تیم پشتیبانی بانک دانش در ارتباط باشید. اما مراحل انجام پایان نامه توسط تیم پژوهشی بانک دانش به صورت زیر می باشد:

پیشنهاد موضوع

اولین مرحله برای نوشتن پایان نامه در رشته تکنولوژی آموزشی، تحقیق کردن و انتخاب موضوع است. ما با دقت بسیار بالا و با جستجوی حرفه ای، از میان موضوعات موجود چند موضوع را به عنوان موضوع پیشنهادی برای پایان نامه به شما ارائه کرده و از شما می خواهیم که این موضوعات را به استاد خود تحویل دهید.

تایید موضوع

اساتید شما از جمله استاد راهنما و استاد مشاور موضوعات پیشنهادی را برای پایان نامه بررسی می کنند و یکی از آن ها را به عنوان موضوع اصلی شما در جلسه ای که با هم دارند انتخاب خواهند کرد. این موضوع را برای تیم پژوهشی بانک دانش ارسال می کنید و مجموعه بانک دانش با قدرت و جدیت کار شما را شروع می کند.

نوشتن پروپوزال

شاید یکی از سخت ترین و چالش برانگیزترین مرحله پایان نامه نویسی، نوشتن پروپوزال باشد زیرا نیاز به تجربه، دانش و تخصص دارد و اکثر دانشجویان در زمان رو به رو شدن با پروپوزال فاقد حداقل یکی از این ویژگی ها هستند یا این که نمی دانند از کجا شروع کنند. ما این مرحله را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای شما انجام می دهیم و البته کلیه سوالات شما را در مورد جنبه های نظری و تفسیری موضوع پاسخگو خواهیم بود.

نگارش فصل به فصل پایان نامه

پس از این که پروپوزال توسط اساتید شما تایید شد، ما شروع به نوشتن پایان نامه به صورت فصل به فصل خواهیم کرد. در صورت تمایل شما، می توانیم در انتهای هر فصل یک گزارش برای شما تهیه کنیم تا به اساتید خود ارائه دهید. در این مرحله، بیشترین میزان پشتیبانی را از سوی تیم پژوهشی ما دریافت خواهید کرد بنابراین اصلاً نگران مباحث فنی و تحلیلی کار خود نباشید.

انجام تحلیل آماری

در حوزه تکنولوژی آموزشی گاهی به موضوعاتی برخورد می کنیم که نیاز به انجام تحلیل آماری دارد. در این صورت، تیم پژوهشی و تیم تحلیل آماری بانک دانش با هم همکاری کرده و این بخش از کار شما را نیز به صورت کامل انجام خواهند داد. بنابراین حتی اگر پایان نامه شما نیاز به انجام تحلیل آماری، جمع آوری داده، تهیه پرسشنامه و غیره داشته باشد ما همه کارهای مربوط به آن را انجام خواهیم داد.

پشتیبانی آنلاین و با کیفیت

همانطور که پیش تر هم اشاره شد، تیم پشتیبانی بانک دانش یکی از منحصر به فرد ترین تیم های پشتیبانی در حوزه ارائه خدمات دانشجویی می باشد. شما بعد از این که کار پایان نامه خود را به صورت کامل تحویل گرفتید، باز هم می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با ما تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید. توجه کنید که ما تا زمانی که شما نمره پایان نامه خود را دریافت نکرده اید، همراه و پشتیبان شما خواهیم بود.

نگارش مقاله

بسیاری از دانشجویان با ما تماس می گیرند و از ما می خواهند که پایان نامه آن ها را تبدیل به مقاله داخلی یا خارجی کنیم. همچنین شما می توانید یک موضوع غیر از موضوع پایان نامه خود پیشنهاد دهید تا ما یک مقاله انگلیسی یا فارسی در مجله دلخواه خودتان برایتان بنویسیم یا این که پایان نامه شما را از صفر تا صد انجام دهیم و در نهایت به تعداد دلخواه شما از آن مقاله استخراج کنیم. نگارش مقاله توسط تیم پژوهشی بانک دانش در حوزه تکنولوژی آموزشی تضمینی می باشد و مانند خدمات دیگر ما، پشتیبانی آنلاین دارد. بنابراین حتی اگر مقاله شما توسط مجله به هر دلیلی رد شود، اصلاحات مربوطه را برای شما انجام می دهیم.

ترجمه تخصصی

تیم ترجمه تخصصی بانک دانش با ارائه مشاوره رایگان در ارتباط با موضوع ترجمه (ترجمه کلاسی، ترجمه کتاب در حوزه تکنولوژی آموزشی، ترجمه مقاله و ترجمه متون مختلف برای نگارش پایان نامه) در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار گرفته است. بنابراین جهت اطلاع از هزینه ترجمه و مدت زمان مورد نیاز برای انجام ترجمه می توانید فایل پروژه خود را (در صورت در اختیار داشتن فایل) در بخش پروژه سایت ما آپلود کنید و یا اگر متن مورد نظر را در اختیار ندارید، موضوع یا لینک مربوطه را در بخش توضیحات مربوط به پروژه برای ما ارسال کنید تا ترجمه شما با کمترین زمان و با نازل ترین قیمت ممکن برای شما انجام دهیم.

انجام کارهای کلاسی

یکی دیگر از خدمات منحصر به فرد بانک دانش در حوزه تکنولوژی آموزشی، انجام پروژه های کلاسی برای دانشجویان است. گاهی مطالب مورد نیاز شما در اینترنت وجود ندارد یا این که مطالب موجود در سایت ها دارای کیفیت و اعتبار کافی برای ارائه نیست. در این صورت می توانید با ما تماس بگیرید تا بعد از ارائه مشاوره رایگان، کارهای کلاسی شما را در کمترین زمان برای شما انجام دهیم.

طراحی دوره آموزشی

دانشجویانی که در رشته تکنولوژی آموزشی تحصیل می کنند، در اکثر موارد نیاز دارند که در انتهای کار خود یک دوره آموزشی طراحی کنند. طراحی دوره های آموزشی علاوه بر چالش هایی که دارد، نیاز به تجربه، مهارت و تسلط به موضوع مورد نظر خواهد داشت که گاهاً دانشجویان تسلط کافی برای انجام چنین کاری را ندارند. بانک دانش، با تضمین کیفیت و پشتیبانی منحصر به فرد، دوره های آموزشی شما را برایتان طراحی می کند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروژه ها و روال کار پایان نامه با شماره ۰۹۹۰۳۶۳۶۰۷۹ تماس بگیرید.


سوالات متداول

۱- اگر پایان نامه من توسط اساتید تایید نشود شما برای اصلاح به من کمک می کنید؟

این سوال بسیاری از دانشجویان تکنولوژی آموزشی است. بله، تمامی اصلاحات مربوط به مرحله بعد از تحویل پایان نامه، مقاله، ترجمه، طراحی دوره، کارهای کلاسی و … توسط تیم مورد نظر در بانک دانش به صورت کاملاً رایگان و در اصرع وقت انجام خواهد شد. اصلاحات در کارهای پژوهشی یک بخش جداناپذیر و کاملاً طبیعی به حساب می آیند، بنابراین اگر با این مورد مواجه شدید، بدون درنگ با ما تماس بگیرید تا پژوهشگران در حوزه مربوطه در کمترین زمان ممکن به صورت رایگان اصلاحات را برای شما انجام دهند.

۲- آیا ممکن است موضوع پروپوزال من تغییر کند؟

بله، در برخی موارد به صلاحدید اساتید راهنما یا مشاور، موضوع پروپوزال شما به صورت ناگهانی تغییر می کند. در این صورت، در اولین فرصت با تیم پژوهشی بانک دانش تماس بگیرید و تغییرات اعمال شده در موضوع پروپوزال خود را توضیح دهید. بانک دانش همواره آمادگی هر گونه واکنش از سوی اساتید شما را دارد و به تناسب این تصمیمات، سیاست های نگارشی خود را با نظر اساتید شما منطبق خواهد کرد.

۳- آیا پایان نامه من در حوزه تکنولوژی آموزشی نوآوری خواهد داشت؟

بدون شک، هر پایان نامه و مقاله ای که توسط تیم پژوهشی بانک دانش انجام می شود دارای نوآوری خواهد بود. ارتباط ما با دانشجویان کاملاً تعاملی و دو طرفه است بنابراین بعد از نگارش هر فصل از پایان نامه شما، نوع نوآوری، هدف از ارائه نوآوری و نتیجه نوآوری در مقایسه با کارهای پیشین را به شما توضیح خواهیم داد تا بتوانید در جلسه دفاع از پایان نامه خود، به راحتی پاسخگوی هر گونه سوالی از سوی اساتید مشاور، داوران و حضار باشید.

۴- آیا می توانید پایان نامه من را با فرمت لاتکس نگارش کنید؟

گاهی دانشجویان برای نگارش مقاله یا پایان نامه خود نیاز دارند که به جای نرم افزار Word از نرم افزار LaTex استفاده کنند. با توجه به نیاز دانشجویان، نگارش انجام می شود بنابراین هر فرمتی که نیاز داشته باشید برای نگارش پایان نامه شما اعمال خواهد شد.

۵- چگونه دفاع خوبی داشته باشم؟

بسیاری از دانشجویان به این دلیل که می خواهند برای بار اول از موضوع خود دفاع کنند، کمی استرس دارند. ما به صورت رایگان نکات و آموزش های مربوط به شروع قدرتمند دفاع و مهارت های جلب نظر مخاطبان را به شما در قالب مشاوره ارائه خواهیم داد. اما واقعیت این است که اگر موضوع شما خوب باشد و توسط تیم پژوهشی بانک دانش انجام شود، نیازی نیست که نگران دفاع باشید زیرا از کیفیت لازم برخوردار خواهد بود.

۶- شما می توانید پاورپوینت جلسه دفاع را هم آماده کنید؟

بله، طراحی پاورپوینت دفاع به صورت حرفه ای و با رعایت استانداردهای مربوطه یکی از تخصص های ماست. بنابراین زمانی که پایان نامه را به ما می سپارید و یا در زمان تحویل گرفتن پایان نامه می توانید درخواست آماده کردن پاورپوینت دفاع را نیز مطرح کنید. در این صورت، تیم پژوهشی بانک دانش برای شما برآورد هزینه خواهد کرد و در کمترین زمان این اسلایدها را برایتان آماده می کند. توجه داشته باشید که در هر صفحه ای از پاورپوینت دفاع سوال داشته باشید می توانید از ما بپرسید تا برای جلسه دفاع کاملاً آماده شوید.

۷- آیا امکان تحویل پایان نامه در چند مرحله وجود دارد؟ به چه صورت؟

بله، براساس نیاز و درخواست دانشجو یا اساتید ما می توانیم پایان نامه شما را در چند مرحله به صورت بخش به بخش یا گزارش تحویل دهیم. به عنوان مثال، می توانیم به صورت بازه های چند روزه، هفتگی و حتی ماهیانه یک فایل در قالب گزارش برای شما آماده کنیم و نحوه ارائه مفاهیم را به شما بیاموزیم تا استاد شما متوجه این موضوع نشود که خودتان پایان نامه را انجام نمی دهید.

۸- ترجمه کتاب در حوزه تکنولوژی آموزشی به چه صورت است؟

در مقاله ای دیگر که خدمات مربوط به ترجمه بانک دانش را تعریف و تشریح کرده ایم، می توانید مراحل و روند مربوط به ترجمه و چاپ کتاب را به صورت کلی مطالعه کنید. اما در حوزه تکنولوژی آموزشی، دو راه برای ترجمه کتاب وجود دارد. راه اول این است که شما یک فایل یا موضوع مشخص برای ترجمه در اختیار تیم ترجمه تخصصی ما قرار دهید و راه دوم این است که از ما بخواهید که با توجه به مسائل روز در حوزه تکنولوژی آموزشی یک موضوع یا کتاب مناسب برای شما انتخاب و آن را ترجمه کنیم.

۹- هزینه پایان نامه چقدر است؟

با توجه به این که هزینه مربوط به نوشتن پایان نامه بستگی به نوع پایان نامه شما دارد، بنابراین پیشنهاد می کنیم ابتدا موضوع خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم و هزینه انجام پایان نامه را به شما اعلام کنیم.

۱۰- آیا شما چکیده فارسی به انگلیسی را هم انجام می دهید؟

بله، زمانی که شما کار پایان نامه خود را به ما می سپارید، تمامی مراحل مربوط به نگارش پایان نامه مانند ترجمه متون انگلیسی برای درج در پایان نامه، نوشتن مرور ادبیات، رفرنس دهی، تحلیل آماری با استفاده از نرم افزارهای مربوطه و ترجمه فارسی به انگلیسی چکیده پایان نامه شما توسط تیم پژوهشی بانک دانش انجام می شود.

با توجه به این که نوشتن پایان نامه یکی از وقت گیرترین و چالش برانگیزترین کارهای کل دوران تحصیل شماست، پیشنهاد می کنیم همین امروز با ما تماس بگیرید و با خیال آسوده کار پایان نامه خود را به ما بسپارید. تمامی دانشجویانی که  خدمات دانشجویی مانند ترجمه، نگارش پایان نامه، انجام کارهای کلاسی و … در حوزه تکنولوژی آموزشی از ما دریافت کرده اند، از کار ما رضایت کامل داشته اند. برای دریافت مشاوره و آگاهی از نحوه انجام کار خود با ما در تماس باشید.

 

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیازها: ۰

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

Open chat