انجام پروژه گمز و لینگو پروژه گمز و لینگو - بانک دانش
بارگزار

09903636079

info[at]bankedanesh.ir

انجام پروژه گمز و لینگو پروژه گمز و لینگو - بانک دانش

خانه > انجام پروژه گمز و لینگو
۰
(۰)

نرم افزار گمز(GAMS) و لینگو(LINGO)

نرم افزارهای مدلسازی مسائل بهینه سازی

نرم افزار GAMS یك سيستم مدل سازی سطح بالا برای بهينه سازی و برنامه ریزی ریاضي مي باشد که شامل یك زبان مترجم و مجموعه ای از حل کننده های یكپارچه(Solver) با سطح عملكرد بالا است. این نرم افزار قابليت حل مدل های پيچيده و در مقياس بزرگ را دارا است و همچنين انواع مدل های پایه ای زیر را پشتيباني مي کند:

  1. برنامه ریزی خطي
  2. برنامه ریزی خطي عدد صحيح مختلط
  3. برنامه ریزی غيرخطي
  4. مسائل ریاضي با محدودیت های موازی
  5. سيستم های غيرخطي محدود شده
  6. برنامه ریزی غيرخطي عدد صحيح مختلط
  7. برنامه ریزی با محدودیت های درجه دو

LINGO بعد از GAMS قوی‌ترین نرم‌افزار تحقیق در عملیات است. ازجمله برتری‌های LINGO نسبت به LINDO و یا GAMS، قدرت آن در مدل‌سازی تمام مسائلی است که توسط LINDO مدل شده‌اند، بدون اینکه نیازی به تعیین نوع مدل توسط کاربر باشد، درحالی‌که LINDO و GAMS چنین قابلیتی را دارا نیست. یکی دیگر از قابلیت‌های مهم LINGO برخورداری از Help ی بسیار قوی، ساده و کامل است. به‌گونه‌ای که با استفاده از Help آن می‌توان تا حد زیادی بر این نرم‌افزار مسلط شد. آخرین نسخه این نرم‌افزار نسخه ۱۲ بوده ولی نسخه ۱۱ آن رایج‌تر است.

تیم پژوهشی بانک دانش با استفاده از متخصصان این زمینه کلیه کارهای شما دوستان عزیز در زمینه نرم افزار لینگو(LINGO) و گمز(GAMS) را به بهترین نحو ممکن انجام خواهد داد جهت سفارش می توانید با شماره ۰۹۹۰۳۶۳۶۰۷۹ تماس بگیرید و کار خود را در کوتاهترین زمان و با قیمتی استثنایی تحویل بگیرید .

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیازها: ۰

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

Open chat